• Wpisów: 82
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis: 6 dni temu, 11:32
  • Licznik odwiedzin: 16 130 / 141 dni
 
badbunny
 
Bad Bunny: Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej wiosny :)
U mnie słoneczko pięknie świeci, jest błękitne niebo, ale nadal zimno jak cholera. I szczerze mówiąc nie zapowiada się zbytnie ocieplenie :/

Ale nie o tym. Jestem wreszcie gotowa na operację plastyczną :) Szkoda tylko, że gdzieś ulatuje mi cierpliwość. Wyznaczyłam sobie termin na marzec przyszłego roku, a najchętniej już teraz poszłabym pod nóż, żeby zobaczyć efekty ;)
Obiecałam sobie jednak, że przez ten rok zadbam ładnie o swoje zdrowie (zarówno fizyczne jak i psychiczne), uzbieram kasę na operację, badania, hotel i bilety na samolot i dopiero wtedy bez pośpiechu zrobię co mam zrobić.
Poza tym chcę odczekać ten rok, żeby usunęły się moje wszystkie dni chorobowe z karty i jeżeli będę potrzebowała wziąć wolne w pracy w związku z dłuższym okresem rekonwalescencji, to nie będę miała z tego powodu problemów :)

Kolejna sprawa jest taka, że operacja zawsze wiąże się z ryzykiem (napiszę w jakimś poście jakie są główne zagrożenia). Może być tak (odpukać w niemalowene drewno, splunąć i inne tego tupy rzeczy), że coś pójdzie nie tak i pod nóż trzeba pójść jeszcze raz, oczywiście płacąc za wszystko z własnej kieszeni.
Dlatego wczoraj wybrałam się do banku, żeby sprawdzić czy w razie czego (choć nawet nie chce o tym myśleć i myśleć więcej nie będę) mogłabym wziąć pożyczkę, gdybym musiała wywalić koleje ileś tam tysięcy na operację.
Okazuje się, że nie byłoby z tym problemu, a i oprocentowanie byłoby niskie.

Poza tym przy okazji zmieniłam swoje konto na lepsze w związku z całkiem niezłymi zarobkami (będę dostawała w nagrodę 6 biletów do kina każdego roku, hihi), założyłam konto oszczędnościowe i zamówiłam nową kartę kredytową (którą będę używała np. do kupowania biletów na samolot, żeby zbudować sobie historię kredytową, gydbym chciała kupić dom). Muszę przyznać, że wyszłam z tego banku bardzo zadowolona :D

Dobra, kończe już te swoje wywody, bo się dzisiaj rozpisałam.
Jest dobrze. Oby tak zostało :)
spring1.png

spring2.jpg

spring3.jpg

spring4.png

Nie możesz dodać komentarza.