• Wpisów: 36
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: dzisiaj, 00:52
  • Licznik odwiedzin: 4 747 / 83 dni
 
badbunny
 
Bad Bunny: Kurcze, niedobre znaki. Czuję, że zaczyna brać mnie gardło :/ W tym roku ani razu nie byłam chora i chciałabym utrzymać ten bilans. Jak dla mnie najgorszą częścią choroby jest właśnie pieczenie gardła. Nic nie przeszkadza mi tak, jak to. Strzelę sobie zaraz dużą dawkę witaminy C i lecę spać. Mam nadzieję, że jak wstanę to będzie wszystko dobrze.

Przed chwilą też zaliczyłam swój pierwszy upadek ze schodów w domu. Z samej góry! :P Na szczęście zjechałam na dupie, więc mi się nic nie stało. Trochę się poobijałam, ale da się żyć. Mam talent :P

No i dziś ostatni dzień grzeszenia. Potem na serio zakasam rękawy, bo się rozleniwiłam na wszystkie możliwe sposoby. Jest to przyjemne, ale nie może trwać wiecznie :D Przynajmniej może będę miała coś ciekawego do pisania, bo jak się nie robi nic to i nie ma też o czym pisać.

Życzę wszystkim udanego dnia :) Ja mam natomiast przyjemność pójścia teraz spać! Pozytywna strona nocnej zmiany - kiedy inni wstają rozpocząć nowy dzień, ty możesz smacznie spać :)

Mam ostatnio chopla na punkcie tej nuty. Słucham jej codziennie po kilka-kilkanaście razy. Nie ma to jak stare kawałki!

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego